Universiti Islam Antarabangsa Malaysia (UIAM) - Info by Malaysia Students

Assalamualaikum…nak tanya…jika saya mendapat keputusan stam di peringkat jayyid jiddan dan mendapat keputusan muet band 2…dan.keputusan bm pada spm yg lalu sy kredit…dan bi bg spm yg lalu sya tidak kredit…adakah sy layak untuk memohon uia?terima kasih

Hi. Boleh nyatakan syarat kelayakan untuk ijazah undang undang sivil uia bagi lepasan stpm?

Syarat kemasukkan asasi bahasa melayu untuk komunikasi antarabangsa dan asasi bahasa inggeris untuk komunikasi antarabangsa

Salam, saya baru je dapat keputusan spm 2018. Kalau saya nak masuk asasi uiam utk undang undang apa requirements dia ye? Terima kasihh :slight_smile:

Apa beza asasi Bahasa Inggeris dan asasi Bahasa Inggeris sebagai Bahasa Komunikasi?

macam mana saya nak buat permohonan utk asasi bahasa inggeris untuk komunikasi antarabangsa ni? saya cuba isi di Sistem UPU tapi tiada

Hello to UIAM. I have a few questions about foundation programme in UIAM. I wanna take law foundation course and is it mandatory for me to take arabic subject. Is it possible for me to be excluded from taking arabic language??. If in case i have to take arabic language, is it included in exam and so do for CGPA